Ekumenická tryzna pri príležitosti 72. výročia popravy občanov Sklabine na Bukovinách

Typ: ostatné
Starosta obce poskytol na zverejnenie pozvánku na ekumenickú tryznu spojenú s odhalením sochy obetiam fašizmu a pamätný list vydaný pri príležitosti 72. výročia popravy občanov Sklabine na Bukovinách a na pamiatku obyvateľov obce, ktorí zahynuli počas 2. svetovej vojny pri bombardovaní Drážďan.

Ekumenická tryzna pri príležitosti 72. výročia popravy občanov Sklabine na Bukovinách

Starosta obce poskytol na zverejnenie pozvánku na ekumenickú tryznu spojenú s odhalením sochy obetiam fašizmu a pamätný list vydaný pri príležitosti 72. výročia popravy občanov Sklabine na Bukovinách a na pamiatku obyvateľov obce, ktorí zahynuli počas 2. svetovej vojny pri bombardovaní Drážďan.

Vytvorené: 11. 7. 2017
Posledná aktualizácia: 4. 11. 2017 23:17